Обмір полів

Надаємо послуги по точному виміру сільськогосподарських полів, а також винос меж полів у натуру.

Для цих цілей можуть використовуватися як GNSS приймачі, підключені до мережі AgroRTK, так і безпілотні літальні апарати.

Замовити обмір

При обмір з використанням GNSS приймачів в режимі РТК досягається максимальне якість та точність вимірювань (до 2 см), оскільки спеціаліст контролює їх в режимі реального часу, а при необхідності може повторити вимірювання. Результати також можна отримати відразу, без додаткової обробки.

Обмір полів з використанням безпілотних літальних апаратів – це найшвидший спосіб вимірювати великі площі. За один виліт БПЛА може відсняти сотні гектар.
За його результатами ви отримаєте знімки з високою роздільною здатністю і точні координати (точність – від 2 см / піксель). Отримана інформація є універсальною і може бути впроваджена в системи автопілотов усіх виробників сільгосптехніки. А якщо використовувати спектрові сенсори, то дані отримуються і в різних спектрових діапазонах, що потрібно для розрахунку вегетаційних індексів або створення карти розподілу грунтів.

Розрахунок NDVI

Вегетаційний індекс NDVI застосовується для кількісних оцінок рослинного покриву.

Даний показник може бути розрахований на основі будь-яких знімків, що мають спектральні канали в червоному і інфрачервоному діапазонах. Більше ніяких додаткових даних для його обчислення не потрібно.

Як правило, карти NDVI використовують як один з проміжних шарів для проведення більш складних типів аналізу, результатами яких можуть бути карти продуктивності лісів і сільськогосподарських земель, карти типів ландшафтів, рослинності і природних зон, грунтові, арідні, фіто-гідрологічні та ін.

Замовити NDVI