fbpx

Аналіз грунту. Як це відбувається?

Бажаєте провести хімічний аналіз ґрунту з вашого поля на врожайність? Дізнайтеся більше послідовності ваших дій.


Етап перший

Перш, ніж виконати аналіз грунту, проводиться відбір його проб. Місця взяття проб визначаються спеціальним завданням на відбір, створеним по електронній карті. Локалізація цих точок на місцевості встановлюється за допомогою GPS-моніторів, встановлених на квадроцикли або автомобілі.
Відбір проводиться автоматичним пробовідбірником, придбаним в Німеччині, глибина відбору 0-30 см;
Глибина уколу залежить від товщини орного поля, зазвичай близько 30 сантиметрів. На площі в 5-10 га робиться в середньому 10-15 уколів. ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ ВІДБОРУ ПРОБ

Етап другий

Після відбору проб, йде процес підготовки ґрунту для аналізу.

Грунт направляють в сушильну шафу кімнати пробопідготовки з температурою на рівні не вище 39⁰С. Коли грунт досягає повітряно-сухого стану (волога не відчувається), його очищають від сміття і перетирають на спеціальному млині. Далі пробу зсипають в пакетик з номером поля і номером зразка, упаковують в ящик з іншими зразками з поля і доставляють на ліфті в лабораторію.
Кожен зразок зважують і пересипають в колбу, отримуючи «навішування», для подальшого визначення вмісту в грунті рухомих хімічних елементів, якими харчуються рослини.
 

Наша компанія надає послуги з агрохімічного дослідження полів агрогосподарств. За результатами дослідження ви отримаєте вичерпну і достовірну інформацію про хімічний склад грунту, а також його фізико-механічних показниках. Ця інформація дасть уявлення про родючість грунту. Крім того, стає можливим створення електронної карти поля для точного землеробства. В даний час ми пропонуємо два пакета послуг: «Базовий» і «Розширений». Детальніше тут.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ АНАЛІЗ ГРУНТУ