Що для цього потрібно?

Для початку слід визначитися з розташуванням і площею земель для аналізу, а також з тим, які саме культури плануєте на них вирощувати.
Далі послідовність дій наступна:

Етап перший

Перш, ніж виконати аналіз грунту, проводиться відбір грунтових проб.
При невеликих обсягах ви цілком зможете виконати цю процедуру самостійно.
Якщо ж ви не ризикуєте, своїми силами відбирати проби, або у вас занадто великі площі, то ми візьмемо цю процедуру на себе.
На невеликій ділянці ми використовуємо ручний бур.
А для великих агропідприємств краще підійде автоматичний пробовідбірник. В такому випадку місця взяття проб визначаються спеціальним завданням на відбір, створеним по електронній карті. Локалізація цих точок на місцевості встановлюється за допомогою GPS-моніторів, встановлених на квадроцикли або автомобілі.
Відбір проводиться автоматичним пробовідбірником, придбаним в Німеччині, глибина відбору 0-30 см;
Глибина уколу залежить від товщини орного поля, зазвичай близько 30 сантиметрів. На площі в 5-10 га робиться в середньому 10-15 уколів.

Етап другий

Після відбору проб, йде процес підготовки грунту для аналізу.
Грунт направляють в сушильну шафу кімнати пробопідготовки з температурою на рівні не вище 39⁰С. Коли грунт досягає повітряно-сухого стану (волога не відчувається), її очищають від сміття і перетирають на спеціальному млині. Далі пробу зсипають в пакетик з номером поля і номером зразка, запаковують в ящик із іншими зразками з поля і доставляють на ліфті в лабораторію.

Кожен зразок зважують і пересипають в колбу, отримуючи «навішування», для подальшого визначення вмісту в грунті рухомих хімічних елементів, якими харчуються рослини.

Наша компанія надає послуги з агрохімічного дослідження полів господарства. В даний час ми пропонуємо два пакета послуг: «Базовий» і «Розширений». Детальніше тут.

 

Замовити пуслугу