fbpx

Nietfeld BOPROB

Boprob-03.10.2015-7Boprob — це підвісна робоча машина для збору зразків ґрунту на глибині від 10 до 30 см.  Збір зразків здійснюється під час поїздки. Робоча швидкість складає від 3 до 12 км / год, залежно від рельєфу місцевості. Цикл збору займає близько 8-10 сек, тобто 16 зборів при змішаному заборі проб займає, включаючи час у дорозі, близько 4 хвилин.
  Boprob має магазин для 16 зразків ґрунту. Привід від колінчастого важеля гідравлічно на опорожнітель і черпаковий підйомник.
  Гідравлічний насос приводиться в рух 5,5 к.с. двигуном Honda.
Робота Boprobs контролюється камерою і може бути постійно відслідковуватися водієм на моніторі 7 » блоку управління. Великі покришки (215/75 R15) забезпечують високу гладкість і низький тиск на грунт. Відбір проб під час водіння значно зменшує витрати палива і знижує, таким чином, також знос зчеплення і навантаження водія, оскільки виключається постійне включення зчеплення. Конструкція у вігляді підвіски дозволяє використовувати на будь-якому зручному тягачі без особливої модернізації і з швидким розбиранням.
  Глибина відбору проб може бути встановлена на 10 см, 20 см, 25 см або 30 см. Використовуючи спеціальні набори «Kits», проби можуть також забиратися з глибин до 5 см і на відстані 5 м. При експлуатації Boprobs водій має доступ до двох операційних програм:
  — при виборі першої програми кожен забір здійснюється вручну за допомогою кнопки радіо-управління.
  — завершення кожного циклу вилучення підтверджується коротким звуковим сигналом.
  — при виборі другої програми водій задає відстань від канавки до канавки під час налаштування.
  — після проходження цієї відстані автоматично здійснюється наступний забір проби. Для захисту щупа в поворотах від бічної перевантаження водій може зупинити лічильник за допомогою бездротової кнопки і запустити його знову після проходження повороту.
  Примітка: програма «SMS Mobile» Software for PC ефективно працює з антеною DGPS.

— Відео-огляд BOPROB

ЗАМОВИТИ ПРОБОВІДБІРНИК