fbpx

Агрохімічний аналіз грунту

Хочете провести комплексний хімічний аналіз ґрунту з вашого поля?
Ми з радістю Вам допоможемо!

За результатами дослідження ви отримаєте вичерпну і достовірну інформацію про хімічний склад грунту, а також її фізико-механічних показниках. Ця інформація дасть уявлення про родючість грунту. Крім того, стає можливим створення електронної карти поля для точного землеробства. Зокрема, можна впровадити диференційоване внесення добрив.

По аналізу ґрунту ми працюємо в Центральних регіонах України (Київська, Вінницька, Житомирська, Чернігівська, Полтавська, Черкаська, Кіровоградська, Хмельницька області). 

В даний час ми пропонуємо два пакета послуг: «Базовий» і «Розширений». Детальніше тут.
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Що для цього потрібно?

Для початку слід визначитися з розташуванням і площею земель для аналізу, а також з тим, які саме культури плануєте на них вирощувати.
Далі послідовність дій наступна:

Етап перший.

Перш, ніж виконати аналіз грунту, проводиться відбір грунтових проб.
При невеликих обсягах ви цілком зможете виконати цю процедуру самостійно.
Якщо ж ви не ризикуєте, своїми силами відбирати проби, або у вас занадто великі площі, то ми візьмемо цю процедуру на себе.
На невеликій ділянці ми використовуємо ручний бур.
А для великих агропідприємств краще підійде автоматичний пробовідбірник. В такому випадку місця взяття проб визначаються спеціальним завданням на відбір, створеним по електронній карті. Локалізація цих точок на місцевості встановлюється за допомогою GPS-моніторів, встановлених на квадроцикли або автомобілі.
Відбір проводиться автоматичним пробовідбірником, придбаним в Німеччині, глибина відбору 0-30 см;
Глибина уколу залежить від товщини орного поля, зазвичай близько 30 сантиметрів. На площі в 5-10 га робиться в середньому 10-15 уколів.

Етап другий

Після відбору проб, йде процес підготовки грунту для аналізу.
Грунт направляють в сушильну шафу кімнати пробопідготовки з температурою на рівні не вище 39⁰С. Коли грунт досягає повітряно-сухого стану (волога не відчувається), її очищають від сміття і перетирають на спеціальному млині. Далі пробу зсипають в пакетик з номером поля і номером зразка, запаковують в ящик із іншими зразками з поля і доставляють на ліфті в лабораторію.

Кожен зразок зважують і пересипають в колбу, отримуючи «навішування», для подальшого визначення вмісту в грунті рухомих хімічних елементів, якими харчуються рослини.

Наша компанія надає послуги з агрохімічного дослідження полів господарства. В даний час ми пропонуємо два пакета послуг: «Базовий» і «Розширений». Детальніше тут.ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ